FAQ

Here are some most frequently asked questions

You will find answer to these questions below.

1. ZWROTY

- Czy mogę zwrócić zamówienie? Jeżeli tak to jak?

● Oczywiście, że tak, jeżeli twoje zamówienie nie zostało do ciebie jeszcze doręczone, to podlega ono zwrotowi. Powiedzmy, że zamówiłeś/aś dowolnie jaki produkt ale wybrałeś/aś zły kolor lub rozmiar produktu, który chciałeś/aś zamówić. Wtedy podlega on zwrotowi, wystarczy jedynie skontaktować się z nami na naszym instagramie lub użyć zakładki "Contact us" i skontaktować się z nami drogą mailową.

- Co jeżeli produkt do mnie dotarł ale paczka została uszkodzona wraz z produktem?

● Jeżeli jedynie paczka została uszkodzona a produkt jest wciąż w takim samym stanie jakim został wysłany to nie podlega on zwrotowi. Natomiast, jeżeli paczka ORAZ produkt zostały uszkodzone to skontaktuj się z nami jak najszybciej i razem ustalimy co w związku z tym zrobimy.

- Wybrałem/am rozmiar, który noszę na codzień ale okazał się za duży/mały, czy mogę wtedy zwrócić produkt?

● Jeżeli paczka już do ciebie dotarła i dopiero po przymierzeniu danego produktu zorientowałeś/aś się, że jest on za mały/duży to nie podlega ona zwrotowi. W opisie każdego z produktów podane są jego dokładne wymiary.

2. WSPÓŁPRACA

Jesteś zainteresowany współpracą z nami? To świetna informacja! Skontaktuj się z nami na Instagramie (@madden_clothing) lub napisz do nas maila: clothingmadden@gmail.com

Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej tylko możemy!

Masz jakiekolwiek inne pytanie?

Jeżeli tak to skontaktuj się z nami przez Instagrama (@madden_clothing) lub przez zakładkę "Contact us", na każde pytanie odpowiadamy najszybciej jak to tylko możliwe.